Szerepi Kelemen János Általános Iskola

Karácsonyi ünnepség

2017. december 22-én iskolánk tanulói is ünneplőbe öltöztették a lelküket és az intézményt. A községi ünnepségsorozat részeként utolsó adventi alkalomként zajlott a karácsonyvárás. A 17 órakor kezdődő műsor fő részét az Egri Zsuzsanna tanárnő vezette dráma szakkör produkciója alkotta, előadásukban Lucázást, Gyertyatáncot és egy erre az alkalomra írt Rácz Endre-színdarabot láthattunk. Az est folyamán ünnepi műsort adtak a 3. osztályos tanulók és iskolánk énekkarosai  is. Idén először iskolánkba látogatott a püspökladányi Idős Csenki Imre Vegyeskar is, akik – a szó szoros értelmében – gyertyafénynél koncerteztek, mert színpadra lépésük pillanatában elment az áram, kialudtak a mesterséges fények. Ez azonban csak emelte a rendezvény meghittségét. 

Karácsonyi videó