„A a a a farsangi napokban…”

Az óév búcsúztatása után újra ünnepeltünk, ugyanis vízkereszttel (január 6.) elkezdődött a mulatozás időszaka. Iskolánkban Hamvazószerdán (február 10-én) tanulóink és pedagógusaink álarcot, maskarát öltöttek.

Az elsőseink között megtaláltuk vadon élő állatainkat, a tigrist, oroszlánt, elefántot… A „félelmetes” sereget Szabó Tünde néni és Szabó Lászlóné Erika néni vezette.

A másodikosok Petra nénivel és Linda nénivel vonultak fel, egyedi készítésű szemüvegekben.

A harmadik osztály Mile Tünde tanító nénivel seprűnyélen lovagolt el a banyabálba, boszorkányoknak öltözve.

Kucska Erika tanárnéni negyedik osztálya smiley csapatot alkotott.

A felvonulást a 6. osztály „festői” produkciója zárta, Faragóné Zöld Ibolya tanár néni vezetésével.

A gyerekeket kihívások várták, hiszen játékos feladatokban szerepelhettek. Volt csokievés késsel villával, rágóhordás kanállal és még sok érdekes, mulatságos, gyerekek számára nagyon szórakoztató feladat. A mulatság végét tombolával zártuk, ahol a gyerekek apróságokat nyerhettek.

IMG_20160210_144603